450 perc kapott gól nélkül!

Folytatta győzelmi sorozatát az FK Csíkszereda U19-es csapata a korosztályos bajnokságban!

Széchenyi Márton és Gál Ervin csapata újabb skalpot gyűjtött be és továbbra sem kapott gólt, így az U19-es együttesünk 450 perce állja a sarat.

Cugir U19 - U19 FK Csíkszereda  0:3

Gólszerzők: Kénesi, Lakatos, Szabó.

FK Csíkszereda U19: Molnár, Puika, Jakab, Lakatos, Urbán, Csiszér, Silion, Tankó, Kénesi, Csifó, Tamás. Cserék: Györgylőrinc, Szabó, Bara, Dobos, Nagy.

Széchenyi Márton vezetőedző nyilatkozata:

"Sokat jelentett, hogy a mérkőzésre már egy nappal előbb elutaztunk. A szállodában korrekt körülmények fogadtak és sikerült kipihenni magunkat a 6 órás út után. Próbáltunk odafigyelni mindenre, készültünk a játékvezetőkből is és számítottunk nehezen emészthető döntésekre, de a szebeni bíró hármas hiba nélkül, profin vezette a mérkőzést. Úgy érzem az első perctől egységesen és koncentráltan léptünk pályára, fontos előrelépés, hogy fegyelmezetten kezeltük az ellenfél durva belépőit, így megúsztuk két sárgával. Beszédes adat, hogy Molnár már 450 perce nem kapott gólt, ami azt gondolom jól mutatja a védekezésünk szervezettségét. A cseréink remekül szálltak be, Dobosnak csak jó passza volt, minden párharcot megnyert, Bara centerezését Szabó rúgta a rövidbe. Tíz nap múlva a listavezető otthonába látogatunk, ahol mindenkire szükségünk lesz, ha győzni akarunk, de kellemes érzéssel tölt el minket, hogy csak az ellenfélnek van veszitenivalója, hiszen a kezdeti 10 pontos előnye 2-re olvadhat."

A Románia kupában elért siker után az elit bajnokságban is folytatta jó szereplését az FK Csíkszereda "csodacsapata", az U17. Dusinszki Zoltán és Incze Tibor legényei Temesváron jártak és három ponttal tértek haza.

Poli Temesvár U17 - U17 FK Csíkszereda 1-5 Gólszerzők: Barta 2, Becze, Méhes, Bencze Krisztián.

FK Csíkszereda U17: Bencze - Berkeczi, Balázs, Kovács, Bakó - Becze, Zsombori, Máthis - Solymosy, Tóásó, Barta. Játszott még: Simó, Rácz, Csala, Bencze K., Méhes.