Bardóc kipipálva, jöhet a Forex

Győzelemmel fejezte be az FK Csíkszereda U15-ös csapata a megyei labdarúgó-bajnokságot, miután a fiúk az utolsó fordulóban magabiztosan fektették két vállra a Bardóci SE-t. Nem okozott különösebb gondot az FK Csíkszeredának a Bardóci SE legyőzése, hiszen a Burus Csaba által felkészített csapat már az első félidőben magabiztos ötgólos előnyre tett szert. A második félidő már szorosabbra alakult, ám a fiúk azt is megnyerték 3–2 arányban. A csapat trénere Burus Csaba a bajnokság megnyerése után megjegyezte, hogy az eredmény annál is értékesebb, mivel 4-5 játékos alig egy éve kezdett labdarúgó edzésekre járni. Eredmény FK Csíkszereda – Bardóci SE 8–2 (5–0) Az FK gólszerzői: Bara László 3, Dobos Oszkár 2, Orosz Ervin, Tankó Hunor, Méhes Endre 1-1. Az FK felállítása: Incze Zsolt – Marucza Csanád, Csíszér Balázs, Circa Dragos, Bratu Patric, Becze Tamás, Barta Norbert, Orosz Ervin, Chiriac Eduard, Bara László, Dobos Oszkár. Játszott még: Bíró Albin, Magdalina Cristian, Méhes Endre, Tankó Hunor, Duka Zsolt, Palistan Róbert, Sabau Eric. Forex lesz az ellenfél Időközben a Román Labdarúgó Szövetség nyilvánosságra hozta az U15-ös korosztály megyék közti szakaszának párosításait. Ez alapján az FK Csíkszereda, csakúgy, mint az U13-as gárda, a Brassói Forexet kapta ellenfélül. A odavágó mérkőzést szombaton 17 órától Brassóban rendezik, míg a visszavágót jövő kedden Csíkszeredában, szintén 17 órától. Fotó: Balázs Árpád