Büntetőkkel vesztettünk

Nem sikerült a továbbjutás Karácsonkőn az U17-es csapatunknak a Románia Kupában.

Dusinszki Zoltán gárdája egy gólnélküli döntetlent követően a második félidőben Botorok betalált ugyan a moldvaiak hálójába, de a játékvezető nem adta meg a gólt, majd csapatunk hátrányba került. Három perccel a vége előtt sikerült kiegyenlíteni és mivel a hosszabbításban nem esett gól, így büntetők döntöttek, abból pedig az FK jött ki vesztesen úgy, hogy közben Albert kivédett egy tizenegyest, de a játékvezető újrarúgatta és végül Karácsonkő nyert.

Karácsonkői LPS U17 - U17 FK Csíkszereda 1:1 (0:0) büntetőkkel: 5-4.

Gólszerző: Pálhegyi A.

FK Csíkszereda U17: Albert - Rácz, Tóth, Gergely, Lázár - Szondi, Csala, Casiadi - Botorok, Suciu, Corbu. Játszott még: Albu, Gyerő, Pálhegyi, Incze.

Dusinszki Zoltán vezetőedző nyilatkozata:

"Egy olyan mérkőzésen kaptunk ki ahol az ellenfélnek csak 3-4 ellentámadásra futotta, de abból mindig veszélyesek voltak. A játékot mi irányítottuk sok lehetőséget sikerült kialakítani, de gólt csak a vége előtt 3 percel sikerült szereznünk. A srácok amíg nem értik meg, hogy amennyiben az edzés minden egyes pillanatában nem koncentrálnak és nem hozzák ki magukból a maximumot akkor mérkőzésen sem fog sikerülni jó döntést hozni. Pillanatnyi döntéseken múlott a befejező harmadban, hogy jól oldom meg a feladatot, jó döntést hozok vagy sem. Ezen a mérkőzésen sem kaptunk ki csak sajnos nem jutottunk tovább. Koncentrálni kell a következő mérkőzésre, mert ott már nem lehet hibázni, hogy a bajnokság élcsapatai közé tartozzunk."

A mérkőzés videóösszefoglalóját ide kattintva nézhetik meg.