Cél a továbbjutás

Bákóban kerül sor a Románia kupa harmadik körére, ahol az FK Csíkszereda a helyi Aerostar ellen lép pályára. A találkozó 16 óra 30 perckor kezdődik.

Mint, ismert csapatunk legutóbb is idegenben játszott a Románia Kupában, akkor a Neamț megyei Békáson a helyi Cimentul csapatát 3-1 arányban győztük le. A mai indulás előtt Vágó Attila vezetőedző, így nyilatkozott:

"Nagyon jó csapat otthonában játszunk, amely hazai pályán egy kellemetlen ellenfél. Azért is fontos ez a mérkőzés, mert olyanok is játéklehetőséget kaphatnak, akik eddig kevesebbet játszottak. A cél mindenképp a továbbjutás kivívása!"

A Bákói Aerostar az előző körben játék nélkül jutott tovább, miután az AS Unirea Mircești nem biztosította a kötelező orvosi jelenlétet. A bákóiak a bajnokságban mostanáig két döntetlennel és egy győzelemmel a tabella ötödik helyén állnak.