Döntetlen a rangadón

Nem telik úgy el hétvége, hogy valamely korosztályban ne rendeznének megyei rangadót, azaz FC Székelyudvarhely és az FK Csíkszereda ne találkozna. Ezen a hétvégén a 2004-ben születettek korosztályában csaptak össze a felek. Sőt az FK Csíkszereda az udvarhelyiek második számú csapatával is találkoztak, nemcsak az egyessel. A Bajkó Barna dirigálta csíki csapat mindkét mérkőzésen döntetlent ért el a csíkszentsimoni tornán. A 2000-ben születettek újabb sima győzelmet arattak. Ezúttal Maroshévízen. Ilyés Róbert tanítványai egy félidő alatt lerendezték ellenfelüket. Ugyancsak pályára léptek a 2006-ban születettek. Ők a harmadik tornájukat hazai környezetben vívhatták. Az FK I. és az FK II. is tökéletes teljesítménnyel zárta a hétvégét. Junior C, 6. forduló Maroshévízi-Salamási Tudomány – FK Csíkszereda 0–8 (0–6) Gólszerzők: Becze Tamás 3, Bartha Norbert, Tankó Hunor 2-2, Orosz Ervin 1. Junior E, 3. torna, Csíkszentsimon FK Csíkszereda – FC Székelyudvarhely I. 1–1 Az FK gólszerzője: Bontas Kristóf. FK Csíkszereda – FC Székelyudvarhely II. 2–2 Az FK gólszerzői: Antal Norbert és Sándor Raul. Junior G, 3. torna, Csíkszereda FK Csíkszereda – Sepsiszentgyörgyi FC 4–1 Az FK gólszerzői: Süveg Botond 2, Süveg István és Ureche Alex 1-1. FK Csíkszereda II. – Székelyudvarhelyi Vasas Femina 3–0 Székelyudvarhelyi Vasas Femina – FK Csíkszereda 2–3 Az FK gólszerzői: Süveg Botond, Colceriu Flavius és Blentes Andrei. FC Székelyudvarhely III. – FK Csíkszereda II. 2–6 Az FK gólszerzői: Török-Láday Hunor 3, Zöld Ádám, Veress Máté és György Lóránt 1-1. Junior A1-B1, 6. forduló FK Csíkszereda – FC Székelyudvarhely 2–7