Döntetlenek Brassóban

A 13. forduló mérkőzéseivel folytatódott az országos ifjúsági bajnokság pontvadászata. Az FK Csíkszereda U18-as és U16-os csapatai a Brassói Brasovia otthonába látogattak. A mérkőzések félig meddig alakultak a csíki csapat szája íze szerint. Az U18-as csapat a jó játékerőt képviselő hasonló brassói korosztályos csapat ellen, amely negyedik a csoportban, gólnélküli döntetlent játszott. Az U16-os viszont csapat a győzelem reményében lépett pályára. A FK jól is játszott, több helyzetet kidolgozott ám csupán egy gólt tudott szerezni még az első félidőben. A mérkőzés hajrájában viszont jött a pofon és a hazaiak egyenlíteni tudtak. A megyeiben szereplő csapatok jó eredményeket tudhatnak a hátuk mögött. U18-as korosztály Brassói Brașovia – FK Csíkszereda 0–0. U16-os korosztály Brassói Brașovia – FK Csíkszereda 1–1 (0–1). Az FK gólszerzője: Csifó István. Junior A1/B1 (1996/1998-as korosztály) Homoródalmási Homoród – FK Csíkszereda 1–3 Gól: Bálint Balázs 2, Moldovan Marius 1. U14-es korosztály FK Csíkszereda – Csíkkarcfalvi Hargita 8–1 U10-es korosztály 4. torna, Barót FK Csíkszereda – Csíkmadéfalvi MIK 13–0 Gól: Bontas Kristóf 3, Nagy Botond 3, Lukács Magor 3, Sándor Raul 2, Péter Gellért 1 és Boér Bíborka 1. U8-as korosztály 4. torna, Farcád FK Csíkszereda I. – FC Székelyudvarhely III 8–0 Gól: Ureche Alex 2, Süveg Botond 2, Süveg István 1, Balogh Szilárd 1, Brügger Benedek 1, Brügger Dániel 1. FK Csíkszereda I – FC Székelyudvarhely II. 1–1 Gól: Blentes Andrei 1. FK Csíkszereda II. – FC Székelyudvarhely II. 2–7 Gól: Veress Máté 1, Török-Láday Hunor 1. FK Csíkszereda II. – FC Székelyudvarhely I. 0–11