Edzőtáborban az FK

Napi 2-3 edzéssel készül az FK Csíkszereda harmadosztályú csapata a kovásznai edzőtáborban.

Valentin Suciu legénysége tegnap felkészülési mérkőzést játszott Kézdivásárhelyen, ahol az FC Voluntari második számú csapata volt az ellenfél. Jó iramú mérkőzés volt, ahol hiába dominált az FK, a gólokat a Voluntari csapata rúgta, többnyire egyéni hibáknak köszönhetően.

FK Csíkszereda - FC Voluntari II 0:2 (0:1)

FK Csíkszereda I. félidő: Horváth - Majzik, Berde, Mitra, Vizi, Fabio, Pál, Jebari, Magyari, Bara, Bajkó.

FK Csíkszereda II. félidő: Somogyi - Aszalos, Csürös, Kovács, Lakatos, Veres, Marucza, Solymosy, Eder, Csegöldi, Hodgyai.

A csapattal kapcsolatos hír, hogy Györgyi Arthur még nem épült fel, múlt héten agyrázkódást szenvedett a Brassó elleni mérkőzésen, Jakab Róbert még nem áll készen, zajlik a rehabilitációja, míg Antal Barnának az U19-es román válogatottban van jelenése.