Egyszer kopp, egyszer hopp

Felemás eredményeket értek el kedd este az FK Csíkszereda U16 II-es, illetve U15-ös csapatai a megyei labdarúgó-bajnokságban. Előbb az U15-ös csapat lépett pályára az FC Székelyudvarhely ellen. Burus Csaba tanítványai nagyon görcsös játékot mutattak és a gólnélküli első félidőt követően egygólos vereséget szenvedtek. A tréner elmondása szerint az idény leggyengébb mérkőzését játszották a fiúk. Az utolsó fordulóban az FK a Bardóci SE-t látja vendégül május 17-én. Az U16 II-es csapat szintén rangadót játszott. Az ellenfél az addigi listavezető Székelyudvarhelyi ISK első számú csapata volt. Kurkó Attila tanítványai nehezen lendültek bele a játékba és a szünetre „csupán” egygólos előnyt tudtak szerezni. A második játékrészre viszont hengereltek hiszen további négy gólt gurítottak a vendégek hálójába. Ezzel a győzelemmel az FK kétpontos előnyre tett szert az ISK-val szemben úgy hogy még egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak. U16 II., 12. forduló FK Csíkszereda – Székelyudvarhelyi ISK I. 7–2 (3–2) Az FK gólszerzői: Alb Paul és Kurkó Márk 3-3, Bartis Szabolcs 1. Az FK felállítása: Bálint Botond – Sebestyén Tamás, Bartis Szabolcs, Barsan Razvan, Gál Csaba, Bálint Balázs, Balázsi Attila, Cotoara Gabriel, Kurkó Márk, Kakasi Gellért, Alb Paul. Játszott még: Godra Attila, Lakatos Sándor, Pál Szabolcs. U15, 12. forduló FK Csíkszereda – FC Székelyudvarhely 0–1 (0–0) Az FK felállítása: Incze Zsolt – Bratu Patric, Circa Dragos, Csíszer Balázs, Chiriac Eduard, Bartha Norbert, Orosz Ervin, Magdalina Cristian, Becze Tamás, Bara László, Dobos Oszkár. Játszott még: Marucza Csanád, Gedő József.