Elmaradtak a várakozástól

Újabb hétközi fordulót játszottak az FK Csíkszereda U18-as és U16-os csapatai az országos ifjúsági bajnokságban. Az őszi idény utolsó, 15., fordulójában a szerényebb játékerőt képviselő Szecselevárosi Precizia volt az FK ellenfele. Mindkét csapat elmaradt a várakozásoktól. Az U18-as csapat végig fölényben játszott ellenfelével szemben, de nem tudott nagyobb helyzeteket kialakítani és, ha el is jutottak a vendégek kapuja elé ott az utolsó passzokat rendre rosszul játszották meg a játékosok. A mérkőzés ennek fényében gólnélküli döntetlennel zárult. Az U16-os csapat jól kezdte az összecsapást, ám hiába vezetett a vendégek már a szünetre megfordították az eredmény állását. A második félidőre nem tudott újítani a hazai csapat és maradt a vendéggyőzelem. U18-as korosztály FK Csíkszereda – Szecselevárosi Precizia 0–0 (0–0) U16-os korosztály FK Csíkszereda – Szecselevárosi Precizia 1–2 (1–2) Gól: Gál Tamás.