Elődöntőben a felnőtt csapat

Gond nélkül jutott a Románia-kupa megyei szakaszának elődöntőjébe az FK Csíkszereda felnőtt csapata. Az Ilyés Róbert edző-játékos által dirigált csíki csapat a Lövétei Egyesülés otthonában lépett pályára a sorozat negyeddöntőjében, ahol már a második percben vezetést szereztek. Innentől kezdve nem volt gond behúzni a mérkőzést. Az FK simán lépett túl ellenfelén. A következő körbe a Nagygalambfalvi Ardita, a Csíkszépvízi MŰ és a Gyergyószentmiklósi Jövő jutott még tovább. Eredmény Lövétei Egyesülés – FK Csíkszereda 1–5 (0–2) Gólszerzők: Forgács István (75. - büntetőből), illetve Gergely Tibor (2., 50., 55.), Viorel Saim (17.) és Bajkó Barna (71.). További eredmények Nagyagalmabfalvi Ardita – Székelykeresztúri Egyesülés 3–1 Homoródszentmártoni Reménység – Csíkszépvízi MŰ 0–3 Csíkkarcfalvi Hargita – Gyergyószentmiklósi Jövő 3–4 Fotó: Halmágyi Zsolt