Esélyt sem adott az FK

Egy győzelemre került a megyei bajnoki címtől az FK Csíkszereda felnőtt csapata a 2013/2014-es idényben miután a 18. fordulóból elhalasztott Gyergyószentmiklósi Jövő elleni mérkőzést simán hozta a csapat. Az Ilyés Róbert edző-játékos által irányított csapat 17 percet adott a vendégeknek, ám utána nem volt pardon. Bajkó Barna vezérletével a csíki csapat szünetre négygólos előnyre tett szert. A térfélcserét követően sem állt le az FK és végül további három gól rúgva tiszteletet parancsoló 7–0-s győzelmet aratott. Az FK Csíkszereda szombaton délután 18 órától a második helyen tanyázó FC Székelyudvarhely otthonába látogat. Amennyiben győz a csapat akkor három fordulóval a bajnokság vége előtt bebiztosítja elsőségét. Eredmény FK Csíkszereda – Gyergyószentmiklósi Jövő 7–0 (4–0) Gólszerzők: Bajkó Barna (17., 23., 70.), Ionel Boghițoiu (38.), Dragoș Surducan (25.), Gliga Cristian (58.), Tankó Levente (86.).