Felemás eredmények

Sűrű a programja az országos ifjúsági labdarúgó-bajnokságban érdekelt U18-as és U16-os csapatnak. Ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy a hétvégi Tatrang ellni találkozót követően már csütörtökön újfent pályára léptek  az FK korosztályos csapatai. Az ellenfél ezúttal az Astra Ploiesti volt, idegenben. A Burus Csaba által vezetett U18-as csapat taktikus játékot követően egy góllal legyőzte nevesebb ellenfelét. A gólt a második félidő elején szerezte Fodor Tamás egy remek kiugratást követően. A II-es csoport első két hely valamelyikének megszerzésére pályázó U16-os csapat sajnos ezúttal vereséget szenvedett. Kurkó Attila tanítványai a mérkőzés elején hátrányba kerültek. Innen még az újonc Alb Paul góljával sikerült a felzárkózás. Az első félidő végére viszont egy büntetőt követően újfent előnyhöz jutott a házigazda, amit a második félidő elején tovább tudott növelni. A folytatásban az FK trénere cserékkel igyekezett felrázni csapatát, ám ez nem vált be, így maradt a 3–1-es hazai siker. U18 Astra Ploiesti – FK Csíkszereda 0–1 (0–1) Az FK gólszerzője: Fodor Tamás. U16 Astra Ploiesti – FK Csíkszereda 3–1 (2–1) Az FK gólszerzője: Alb Paul.