Féltucat Karcfalvának

A 15. forduló mérkőzéseit rendezték a megyei labdarúgó-bajnokságban. Az FK Csíkszereda ezúttal hazai környezetben lépett pályára az újabb bajnokin és egy újabb könnyed győzelem lett a vége. Az ellenfél a Csíkkarcfalvi Hargita volt. Nem okozott csalódást az FK Csíkszereda felnőtt csapata a Csíkkarcfalvi Hargita ellen. Az Ilyés Róbert edző-játékos által felkészítet gárda az első félidőben Bajkó Barna duplájának köszönhetően már kétgólos előnyre tett szert, úgy, hogy az ellenfél alig tudta átlépni a félpályát. A második félidőre még inkább egyoldalúvá vált az összecsapás. Ezt az FK játékosai négy góllal is jelezték, illetve több kapufával is. Eredmény FK Csíkszereda – Csíkkarcfalvi Hargita 6–0 (2–0) Gólszerzők: Bajkó Barna (7., 30.), Tankó Levente (67., 92.), Gliga Cristian (87.), Homos Paul (90.). A forduló további eredményei Gyergyószentmikósi Jövő – Székelyudvarhelyi Roseal 3–1 Szentegyházi Vasas – Homoródalmási Homoród 6–2 Székelykeresztúri Egyesülés – Csíkszépvízi MŰ 3–0 (meg nem jelenés) FC Székelyudvarhely – Parajdi SE 4–0 Gyimesfelsőloki SE – Maroshévízi-Salamási Tudomány 2–2