Finom vegyes az Interstarral

Két ellentétes mérkőzést játszottak az FK Csíkszereda U18-as és U16-os csapatai az országos ifjúsági bajnokság 18. fordulójában. A mostoha időjárási viszonyok között a pálya minősége sem volt a legjobb. A fiatalok előbb az ónos esővel, majd a hózáporral is meg kellett küzdjenek. A hó a délután végére pedig jól meg is állt a pályán. Az U18-as csapatot nem zavarta a külső tényező és már az első percektől kezdve magukhoz ragadták a kezdeményezést. A vendégeknek alig akadtak helyzetei és végül ötgólos győzelmet arattak a fiatalok. Az U16-os csapatnak már jóval nehezebb dolga volt. Az időjárási körülmények mellett, egy masszív ellenféllel találta szembe magát. A vendégek pedig jól használták ki lehetőségeiket és már a félidőre háromgólos előnyre tettek szert, amelyet megőriztek a találkozó végéig. A korosztályos csapatok a következő fordulóban a Nyárádtői Jövővel kéne játszanak, ám kérdéses, hogy megrendezik-e ezt a fordulót. U18-as korosztály FK Csíkszereda – Nagyszebeni Interstar 5–0 (2–0) Gólszerzők: Antal Hunor és Gál Tamás 2-2, Rafael Krisztián 1. U16-os korosztály FK Csíkszereda – Nagyszebeni Interstar 0–3 (0–3).