Harcolni kell minden labdáért!

A szerb első osztályban szereplő Topolya volt az FK Csíkszereda ellenfele szombaton.

A törökországi edzőtáborban a csíkiak egy újabb kemény felkészülési mérkőzésen vannak túl. Bálint László György együttese 2x60 percet játszott. A kezdő csapatunk a következő volt: Horvát - Kilyén, Benkő, Lőrincz, Csiszer - Jakab, Savin - Magyari, Soufiane, Györgyi - Bajkó. Második félidőben: Nagy (Bencze 105.) - Majzik, Csürös, Fabio, Lakatos - Bartók (Antal 100.), Ilyés - Eder, Antal (Bara 90.), Pál - Hodgyai. A találkozót egy kazahsztáni játékvezetői hármas vezette, akik szintén felkészülésen vannak Antalyában, mindhárman nemzetközi elismertségnek örvendő bírók!

FK TSC Topolya - FK Csíkszereda 2:1 (0:0)

Gólszerző: Ilyés Róbert.

28058389_1351915248288241_7606518943340599749_n

Bálint László György vezetőedző:

"Egy nagyon jól sikerült felmérő volt, egy kemény csapat ellen, amely erős és agresszív játékosokkal rendelkezik. Voltak nagyon jó perceink, de olyan pillanatok is, amikor nagyon szenvedtünk a játék felépítésében. Egy kicsit haragszom, mert mindkét gólt ellentámadásból kaptuk, különben elég jól megszerveztük a védelmet. Az eredmény ellenére úgy gondolom, hogy volt mit tanulni ebből a meccsből és a szerb játékosok megmutatták, hogy kell harcolni minden egyes labdáért! Örvendek az új játékosaink teljesítményének is, főleg akik az U19-es csapatunkból érkeztek (Bara, Antal és Bencze), mindhárman jól szálltak be a játékba, magabiztosak voltak. Mindannyian fiatal és nagy potenciállal rendelkező játékosok."