Három korosztályban is a legjobbak közt!

Sepsiszentgyörgy adott otthont a Ștefan Miu utánpótlás tornának, amelynek fővédnöke Miodrag Belodedici volt.

Az FK Csíkszereda három korosztályban (U7, U9 és U10) képviseltette magát, ebből kettőt megnyert, U10-ben pedig második helyen végeztek a fiatalok. A tornán több mint 400 kisgyerek vett részt és mindannyiukat a kétszeres BL győztes Miodrag Belodedici díjazott.

29405382_1787782301283898_896419255_o

A Kurucsai Milán által irányított U7-es csapatunk veretlenül fejezte be a tornát és első helyen végzett és egy különdíjjal is gazdagodott miután Bajkó Miklós lett a gólkirály! Eredmények:

FK Csíkszereda  - Brassói Kinder I. 2:2 FK Csíkszereda - Sepsi OSK 1:1 FK Csíkszereda  - Steaua Atletico 5:0 FK Csíkszereda  - Brassói Kinder II. 5:1

FK Csíkszereda U7: Csató-Kovács Máté, Kósa Áron, Ferencz Kristóf, Deák Kristóf, Fogas Dominik, Kelemen Ákos, Forró Patrik, Szabó Ákos, Bajkó Miklós, Keresztes Kevin. Edzők: Kurucsai Milán, Bilibók Péter és Tőke Szilárd.

29634177_834751690045377_1468470999_o

Szintén első helyen végzett az FK Csíkszereda U9-es csapata is, amely a tornagyőzelem mellett két különdíjjal is gazdagodott,  miután a torna legjobbjának Nyegre Kundot választották, míg a döntő legjobbjának Máthé Aport. Eredmények:

FK Csíkszereda - Brassói Forex 5:1 FK Csíkszereda - Celta Brassó 2:0 FK Csíkszereda - Sepsiszentgyörgyi Jövő 2:0 Döntőben: FK Csíkszereda - Kovászna 1:0

FK Csíkszereda U9: Karda Hunor, Miklós Balázs, Țurcă Dragoș, Kovács Ákos, Keresztes Alexander, Máthé Apor, Nyegre Kund, Sántha Tamás. Edző: Bucsi Károly.

28828402_10214441306158760_2706364862836648016_o

U10-es korosztályunk két csapattal vett részt a 12 csapatos tornán, és az egyik csapatunk a döntőig menetelt, emellett egy különdíjat is elhoztak, miután Brügger Dánielt a torna legjobbjának választották.

29633867_1787782331283895_591908362_o

Eredmények:

FK Fehér - Sepsi OSK II 0-0 FK Fehér - Kovászna 2-1 FK Fehér - OSK I 0-2 FK Piros - KSE Kézdivásárhely 7-0 FK Piros - Barcarozsnyó 5-0 FK Piros - Steaua Atletico 4-1 FK Piros - Forex Brassó 3-0 Döntőben: FK Piros - Sepsi OSK 0-2 FK Csíkszereda U10: Szabó Tamás, Pál Mátyás, Puskás Raris, Balázs B. Máté, Brügger Dániel, Kozma Krisztián, Anton Dávid, Szép Dávid, Szigyártó Ádám, Miklós Előd. Edző: Incze Tibor. 29513665_1787782367950558_970156796_o