Három korosztályban is nyerni tudott az FK Csíkszereda az ötödik alkalommal megszervezett Csíkszereda kupán.

Az utánpótlás torna szombati napjána az U7, U9 és U11-es korosztályé volt a főszerep és a csíkiak mindegyikben győzni tudtak, sőt az U9-es korosztályban házonbelül dőlt el az első hely sorsa!

Eredmények U9:

FK Csíkszereda fehér – Gyergyószentmiklósi Jövő 7:0

FK Csíkszereda piros – Szovátai Medve-tó 2:0

Székelyudvarhely FC – Kézdivásárhelyi KSE 1:0

VSK Barót – Gyergyószentmiklósi Elite 2:2

FK Csíkszereda piros – Kolozsvári Dribli 1:0

FK Csíkszereda fehér – Nyárádszereda 9:1

Székelyudvarhely FC – Sporting Régen 4:0

VSK Barót – Marosvásárhelyi MSE 0:3

Kolozsvári Dribli – Szovátai Medve-tó 2:0

Nyárádszereda – Gyergyószentmiklósi Jövő 3:3

Sporting Régen – Kézdivásárhelyi KSE 0:2

Marosvásárhelyi MSE – Gyergyószentmiklósi Elite 5:1

Szovátai Medve-tó – Sporting Régen 0:2

Nyárádszereda – Gyergyószentmiklósi Elite 1:4

Kolozsvári Dribli – Kézdivásárhelyi KSE 0:2

Gyergyószentmiklósi Jövő – VSK Barót 1:2

FK Csíkszereda piros – Székelyudvarhely FC 2:0

FK Csíkszereda fehér – Marosvásárhelyi MSE 2:1

Szovátai Medve-tó – Nyárádszereda 2:1

Sporting Régen – Gyergyószentmiklósi Elite 9:0

Kolozsvári Dribli – Gyergyószentmiklósi Jövő 3:1

Kézdivásárhelyi KSE – VSK Barót 3:0

Kisdöntő: Székelyudvarhely FC – Marosvásárhelyi MSE 2:1

Döntő: FK Csíkszereda piros – FK Csíkszereda fehér 2:4

Különdíjak:

Legjobb mezőnyjátékos: Mihály Dániel (Székelyudvarhely FC)

Legjobb kapus: Fodor Norbert (Marosvásárhelyi MSE)

Gólkirály: Máthé Apor (FK Csíkszereda fehér)

FK Csíkszereda U9: György Csaba, Nyegre Kund, Turca Dragos, Nagy Erik, Plai Radu, Máthé Apor, Keresztes Alex, Sántha Tamás, Karda Hunor, Okos Hunor, Miklós Balázs, Basa Mátyás, Orbán Márton, Mánya Zalán, Zsigmond Szabolcs. Edző: Bucsi Károly.

27480100_1798366713571716_1358396983_o

Eredmények U11:

FK Csíkszereda piros – Gyergyószentmiklósi Jövő 2:0

Kézdivásárhelyi KSE – Kolozsvári Dribli 1:1

Székelyudvarhely FC – Gyergyószentmiklósi Elite 1:3

Sepsiszentgyörgyi OSK – FK Csíkszereda fehér 0:1

Gyergyószentmiklósi Jövő – Kézdivásárhelyi KSE 1:3

Marosvásárhelyi MSE – FK Csíkszereda piros 0:1

Gyergyószentmiklósi Elite – Sepsiszentgyörgyi OSK 3:1

Sporting Régen – Székelyudvarhely FC 0:7

Kézdivásárhelyi KSE – Marosvásárhelyi MSE 2:2

Kolozsvári Dribli – Gyergyószentmiklósi Jövő 1:0

Sepsiszentgyörgyi OSK – Sporting Régen 0:2

FK Csíkszereda fehér – Gyergyószentmiklósi Elite 1:2

Marosvásárhelyi MSE – Kolozsvári Dribli 2:0

FK Csíkszereda piros – Kézdivásárhelyi KSE 0:0

Sporting Régen – FK Csíkszereda fehér 2:3

Székelyudvarhely FC – Sepsiszentgyörgyi OSK 1:0

Kolozsvári Dribli – FK Csíkszereda piros 2:9

Gyergyószentmiklósi Jövő – Marosvásárhelyi MSE 0:2

FK Csíkszereda fehér – Székelyudvarhely FC 1:1

Gyergyószentmiklósi Elite – Sporting Régen 3:0

Kisdöntő: Marosvásárhelyi MSE – Székelyudvarhely FC 1:0

Döntő: FK Csíkszereda piros – Gyergyószentmiklósi Elite 6:1

Különdíjak: 

Legjobb mezőnyjátékos: Jakab Krisztián (Székelyudvarhely FC)

Legjobb kapus: Lengyel Áron (Marosvásárhelyi MSE)

Gólkirály: Tánczos Áron (FK Csíkszereda piros)

FK Csíkszereda piros: Deáky Zsombor (kapus), Ferencz Előd, Szőke Eszter, Szatmáry Alpár, Mészáros Hunor, Tánczos Áron, Bocskor Ádám, Jánó Örs, Ambrus Szabolcs.

FK Csíkszereda fehér: Nyegre Magor (kapus), András Etele, Petres Zalán, Portik Mátyás, Daday Lehel, Moise Luca, Miklós Szabolcs, Nyulas-Petres Tamás, Elekes-Köllő András, Udvari Hunor, Fazakas Csanád.

27479600_1798370180238036_679000002_o

Eredmények U7: 

FK Csíkszereda piros – Gyergyószentmiklósi Elite 8:0

FK Csíkszereda fehér – VSK Barót 4:1

Marosvásárhelyi MSE – Szováta 3:0

Székelyudvarhely FC – Nyárádszereda 5:1

Gyergyószentmiklósi Elite – Szováta 0:2

VSK Barót – Nyárádszereda 3:3

FK Csíkszereda piros – Marosvásárhely MSE 2:3

FK Csíkszereda fehér – Székelyudvarhely FC 1:0

Marosvásárhely MSE – Gyergyószentmiklósi Elite 4:2

Székelyudvarhely FC – VSK Barót 3:0

Szováta – FK Csíkszereda piros 2:2

Nyárádszereda – FK Csíkszereda fehér 0:1

Marosvásárhelyi MSE – Székelyudvarhely FC 3:0

FK Csíkszereda piros – FK Csíkszereda fehér 7:0

Gyergyószentmiklósi Elite – VSK Barót 6:1

Szováta – Nyárádszereda 6:1

Kisdöntő: Székelyudvarhely FC – FK Csíkszereda fehér 2:1

Döntő: FK Csíkszereda piros – Marosvásárhelyi MSE 0:0 (büntetőkkel 3:2)

Különdíjak:

Legjobb kapus: Bálint Bence (Székelyudvarhely FC)

Legjobb mezőnyjátékos: Detesán Eduárd (Marosvásárhelyi MSE)

Gólkirály: Bajkó Miklós (FK Csíkszereda piros)

FK Csíkszereda piros: Szabó Ákos, Bajkó Miklós, Deák Kristóf, Ferencz Kristóf, Forró Patrik, Fogas Dominik, Kósa Áron.

FK Csíkszereda fehér: Nagy Ottó, Nagy Márk, Varga Milán, Keresztes Kevin, Brügger Péter, Csató-Kovács Máté, Kelemen Ákos.

27479665_1798372736904447_1963090496_o

A Csíkszereda kupa vasárnap az U8-as és U10-es korosztály küzdelmeivel folytatódik, szeretettel várunk mindenkit! A mérkőzéseket három helyszínen tartják reggel 9 órától 18 óráig, helyszín: Erőss Zsolt Aréna, Márton Áron Gimnázium és József Attila általános iskola tornaterme.