Három meccsen mindössze négy pont

Az FK Csíkszereda három korosztályos csapata is pályára lépett szombaton: az elit gárda kikapott, az U19-es alakulat döntetlent játszott, az U17-es csapat pedig győzött. Hazai pályán maradt alul az FK Csíkszereda U17-es korosztályú elit együttese szombaton az országos bajnokság 4. fordulójában. A vendég csapat, a Temesvári Kiválósági Központ már az első félidőben két gólt lőtt, Dusinszki Zoltán edző tanítványai a mérkőzés hátralevő részében pedig már nem tudtak visszajönni a meccsbe. Eredmény: Ifjúsági Elit Liga, U17, Nyugati-csoport, 4. forduló: FK Csíkszereda – Temesvári Kiválósági Központ 0–2 (0–2). A következő fordulóban, szeptember 24-én a csíkszeredaiak a Kolozsvári Ardealul vendégei lesznek. Egy győzelem és egy döntetlen A Marosvásárhelyi LPS korosztályos csapatait fogadták az országos ifjúsági labdarúgó-bajnokságban az FK Csíkszereda U17-es és U19-es alakulatai. Burus Csaba edző csapata, az U19-es gárda gól nélküli döntetlenre hozta a meccset, Vég Csongor edző együttese viszont győzött. Az U17-es csapat meccsének krónikájához az is hozzátartozik, hogy az FK a 12. perctől tíz emberrel volt kénytelen játszani, miután Simót a játékvezető kiállította. Eredmények, Ifjúsági Országos Bajnokság, 8. csoport, 5. forduló: U19: FK Csíkszereda – Marosvásárhelyi LPS 0–0. U17: FK Csíkszereda – Marosvásárhelyi LPS 3–1 (1–1). A hazaiak mindhárom gólját Fülöp Valentin lőtte. A következő fordulóban a csíkszeredaiak Szászrégenbe utaznak.