Három pont maradt itthon

Hétközi fordulót rendeztek az országos ifjúsági labdarúgó-bajnokságban szerdán, amikor az FK Csíkszereda U18-as és U16-os csapatai a Marosvásárhelyi LPS korosztályos együtteseit látta vendégül. Az U18-as együttes jól indította a találkozót és már rögtön az első percben ziccert hibáztak. A folytatásban viszont már nem ment olyan jól a játék és a vendégek voltak veszélyesebbek, ám gólt nem sikerült szerezniük. A térfélcserét követően aktívabb volt az FK több ziccer is kimaradt és ezt megbosszulta az ellenfél. Egy figyelmetlenség után betaláltak és elvitték a három pontot. Az U16-os csapat már nem engedte meg ezt a luxust. Keményen álltak bele a mérkőzésbe és esélyt sem adtak az ellenfélnek. A félidőre kettővel mentek, amelyet a második félidőre sikerült megduplázniuk. Csifó István mesterhármast ért el. A FK csapatai vasárnap, március 15-én, a Szászsebesi LPS otthonában vendégeskednek. U18-as korosztály FK Csíkszereda – Marosvásárhelyi LPS 0–1 (0–0). U16-os korosztály FK Csíkszereda – Marosvásárhelyi LPS 4–0 (2–0) Gólszerzők: Csifó István 3 és Banu Cosmin.