U16│Háromgólos hátrányból álltak fel

Nyolcadik edzőmeccsét játszotta U16-os csapatunk, mely ezúttal háromgólos hátrányból állt talpra.

Benkó Tihamér legényei egy feledhető első félidőt követően megrázták magukat és megfordították az eredményt.

“A nyolcadik edzőmeccsünket játszottuk, egy olyan csapat ellen akivel az edzőtábor során már találkoztunk. Mindkét csapatnál voltak változtatások az első meccshez képest. Nagyon rossz első félidőt produkáltunk, rengeteg hibával játszottunk, kevés mozgás, sok technikai hiba és buta hibákból kapott gólok jellemeztek bennünket, 0:3-as eredménnyel fordultunk. A szünetben több helyen is változtattunk, a második félidőre jelentősen javult a játékunk, még a félidő elején sikerült a szépítés. A meccs végére teljesen beszorítottuk az ellenfelet a kapu elé, sok helyzetet alakítottunk ki és sikerült újabb gólokat szerezni. 0-3 után ez dicséretes, azonban látnunk kell, hogy az utóbbi meccseinket kivétel nélkül álmosan, rosszul kezdtük, nagy előnyt adva az ellenfeleinknek, ezen pedig változtatnunk kell.”