Hetet rúgtak Slobozián a lányok

Sorozatbeli ötödik győzelmét aratta női csapatunk a második ligában.

Albu László együttese Slobozián is folytatta sikerszériáját, vagyis kapott gól nélkül és az ellenfél hálóját kitömve tért haza. Az első félidőben még tartották magukat a hazaiak, de a szünet után kinyílt a gólzsák. Csapatunk továbbra is első csoportjában, a Navobi Iasi ugyanannyi pontot összesített, mint mi, de nekünk sokkal jobb a gólarányunk. A következő fordulóban hazai pályán játszunk, a románvásári "sárga rókákat" fogadjuk.

Női Liga 2., Első csoport, 6. forduló: Activ Slobozia - FK Csíkszereda 0:7 (0:1)

Gólszerzők: Antal (12., 62.), Nyéki (55.), Bartalis (64.), Albu (76.), Péter (87.), Kristó (90.)

Activ Slobozia: Staicu - Porogina, Musat (Gavrila 69.), Dobre (Nedelcu 56.), Mocanu, Solomaru (Mitrea 46.), Dumitrescu, Pascu (Panait 87.), Ionita, Baciu, Voinea.

FK Csíkszereda: Salamon - Szentes (Péter 81.), Berkeczi, Abos (Györgypál 46.), Albu, Nyéki, Antal, Kristó, Nagy (Kristály 68.), Gheorghita (Simon 81.), Bartalis (Szász 68.).