Idegenben nyert az FK Elit-csapata

Kétgólos győzelmet aratott az FK Csíkszereda U17-es elit csapata az országos elit bajnokság nyugati-csoportjában: a csíkiak idegenben 2-0-ra verték a Gyulafehérvári Unireát.

Folytatja jó szereplését Dusinszky Zoltán edző alakulata: a fiuk szombaton Gyulafehérváron tulajdonképpen már 16 perc alatt eldöntötték a három pont sorsát. A 14. percben Tamás Nándor találatával megszerezték a vezetést, majd mindössze két percre rá ismét gól rúgtak, ezúttal is Tamás Nándor volt eredményes.

Eredmény, Nyugati–csoport, 10. forduló: Gyulafehérvári Unirea U17 – FK Csíkszereda U17 0–2 (0–2). Gólszerző: Tamás Nándor (14. és 16. perc). A következő fordulóban (november 5., 14 óra) a csíkiak a Nagyváradi LPS Bihor együttesét látják vendégül.

A nagyok nyertek, a kicsik vesztettek

Marosvásárhelyen játszottak szombaton az FK Csíkszereda korosztályos csapatai az országos ifjúsági labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában. A fiatalok ötven százalékos sikerrel vették az akadályt, azaz egyik csapat győzött, a másik viszont sajnos vesztett.

Eredmények, 8. csoport, 14. forduló: Marosvásárhelyi LPS U19 – FK Csíkszereda U19 0–2 (0–1), gólszerző: Balázsi Attila (mindkét találat); Marosvásárhelyi LPS U17 – FK Csíkszereda U17 3–0 (0–0).

A következő fordulóban (november 5.) az FK két korosztályos csapata hazai pályán játszik, mindkét alakulat a Szászrégeni Lucian Blaga középiskola csapatait fogadja.