Karcfalva újra kipipálva

Háromgólos győzelmet aratott az FK Csíkszereda U13-as csapata a Csíkkarcfalvi Hargita ellen. A két csapat a tavaszi idényben már másodszor találkozott, de csakúgy, mint az első meccsen a karcfalvi csapat ezúttal sem tudta meglepni Albu László együttesét. Igaz az FK a szünetben még csak egy góllal vezetett, ám a második félidőre eldöntötte a találkozó sorsát. Eredmény FK Csíkszereda – Csíkkarcfalvi Hargita 5–2 (2–1) Az FK gólszerzői: Barnoaga Octavian, Incze Huba, Pál-Pál Patrik, Vitos Tamás, Szondi Botond. Az FK felállítása: Gyenge Szilárd – Tamás Hunor, Bontas Leonard, Antal Anita, Vitos Tamás – Ferencz Róbert, Incze Huba, Curkó Eduárd – Corbu Marius, Pál-Pál Patrik, Barnoaga Octavian. Játszott még: Barnoaga Leonard, Süket Alex, Orbán Botond, Szondi Botond.