Kettős vereség

A megyék közti selejtező mérkőzés visszavágóján is vereséget szenvedett az FK Csíkszereda U13-as csapata a Brassói Forextől. Az FK akárcsak Brassóban hazai pályán is négygólos vereséget szenvedett. A mérkőzés első fele kiegyenlített játékot hozott, majd a vendégcsapat folyamatosan vette át a játék irányítását. Ez inkább a mezőnyben látszott meg. Helyzetek ennek ellenére adódtak, de azokból nem születtek gólok. A félidő végén jött a hidegzuhany: a Forex megszerezte a vezetést. A második félidőben pedig teljes mértékben eldőlt a továbbjutás sorsa. A vendégek további három gólt rúgtak bebiztosítva magabiztos győzelmüket és a továbbjutsát is. Eredmény, megyék közti szakasz, visszavágó FK Csíkszereda – Brassói Forex 0–4 (0–1). Továbbjutott: a Forex 8–0-s összesítéssel. Az FK felállítása: Gyenge Szilárd – Balázs István, Vitos Tamás, Curkó Edvárd, Incze Huba, Ferencz Róbert, Barnoaga Octavian, Pál-Pál Patrik, Corbu Marius. Játszott még: Barnoaga Leonard, Szondi Botond, Orbán Botond, Péter Bendegúz és Süket Alex.