Lányok U15│Kézilabda eredménnyel nyertünk

Kiütéses győzelmet aratott az U15-ös lány csapatunk a sereghajtó marosvásárhelyi Ladies ellen.

Fiataljaink az első félidőben nem kevesebb, mint kilenc alkalommal találtak be a vendégek kapujába, majd a második félidőben ennél jóval többször, Szőke Eszter egymaga kilenc gólt rúgott. Portik Helga vezetőedző szerint a sok gól önbizalmat adott a lányoknak:

"A mérkőzést kissé félénken kezdtük, mert nem ismertük az ellenfelet. A 9. percben megszereztük az első gólt és onnantól kezdve teljesen mi uraltuk a játékot. Rengeteg lehetőségünk volt, amit nagyjából ki is használtunk, sok gólt tudtunk szerezni, ami önbizalmat adott a lányoknak. Örülünk a győzelemnek és megyünk előre, koncentrálunk a következő meccsre."

- Portik Helga

U15-ös lány országos bajnokság, 3. csoport, 8. forduló: FK Csíkszereda - Ladies Marosvásárhely 24:0 (9:0)

Gólszerzők: Szőke Eszter (51., 53., 55., 56., 57., 59., 62., 67., 69.), Lőrincz Kitti (16., 22., 35., 49.), Tănase Dorina (26., 41., 65.), Bors Fanni (9.,15.), Részeg Beáta (10., 68.), Incze Brigitta (29., 50.), Cseke Melánia (12.), Baricz Katinka (61.).

FK Csíkszereda: Bănceanu Emese - Banea Bianca, Baricz Katinka, Daradics Boglárka, Bodor Anita, Lőrincz Kitti, Tănase Dorina, Részeg Beáta, Incze Brigitta, Cseke Melánia, Bors Fanni. Cserék: Szőke Eszter, Sandu Andrea, Nagy Boglárka, Páll Vanda, Váncsa Szende. Edzők: Portik Helga és Szőcs Renáta.

A győzelemnek köszönhetően csapatunk továbbra is első helyen áll, a következő fordulóban az Estera Tifesti otthonában játszunk.