Kikaptak az elődöntőben

3-2-es vereséget szenvedett az FK Csíkszereda 2005-ös korosztályú csapata Medgyes alakulatától a Csíkszeredában zajló zónadöntőn pénteken, a csíkiak így nem jutottak be a torna döntőjébe.

Viszonylag rövid idő alatt már 2-0-ra vezetett Albu László edző csapata, egy perc alatt mégis elolvadt az előny: a vendégek egy büntetőből, majd egy akciógóllal kiegyenlítettek. A félidőben 2-2 volt az állás, a második játékrészben viszont már többet támadtak a medgyesiek és a vezető találatot is sikerült összehozniuk. A meccs végéig megőrizték előnyüket, így bejutottak a szombati döntőbe.

A másik ágon a Brassói FC könnyedén lépett túl ellenfelén, a Dicsőszentmártoni Infinity alakulatán, így a szombati döntőben Brassói FC – Medgyes találkozót rendeznek.