Kiütéses győzelem

Nyolcgólos győzelmet aratott az FK Csíkszereda U17-es elit alakulata a bajnokság 13. fordulójában, szerdán: a csíkiak a Szatmárnémeti LPS-t 8-0-ra verték. Dusinszki Zoltán edző elmondása szerint az ellenfél nagyon hamar feladta a meccset, így az első félidős 3-0 után a második játékrészben már csak a gólok száma volt kérdéses. A találkozón a csíkiak két alkalommal büntetőből találtak be (mindkettőt Solymosy Lehel értékesítette). Eredmény és gólszerzők: országos elit bajnokság, Nyugati-csoport, 13. forduló: FK Csíkszereda U17 Elit – Szatmárnémeti LPS U17 Elit 8-0 (3-0). Gólszerzők: Solymosy Lehet (két találat), Bara Levente (2), Tamás Nándor, Becze Tamás, Antal Barna (2). A bajnokság a félidejéhez érkezett, a 13 forduló alatt az FK Csíkszereda tíz alkalommal győzött, egyszer döntetlent játszott, két alkalommal pedig kikapott. Jelenleg a táblázat harmadik fokán állnak, ám helyezésük a Temesvári Kiválósági Központ meccsének függvényben eggyel romolhat. A fiuk legközelebb szombaton játszanak: ekkor hazai pályán fogadják a Dévai Kiválósági Központot, amelyet idegenben (a bajnokság első fordulójában, augusztus 30-án) 3-0-ra vertek. A fényképet Veres Nándor készítette.