Kiváló meccset játszottak

Kiütéses győzelmet aratott az FK Csíkszereda 3. ligás labdarúgócsapata szombaton: felkészülési meccsen 4–0-ra verte a Szászrégeni Lendületet. Ötödik felkészülési mérkőzésén már nem hibázott az FK, könnyedén verte az ugyancsak harmadik ligás, ráadásul a csoportját vezető Szászrégeni Lendületet. Az eredmény egyébként még nagyobb is lehetett volna, hiszen Bajkó Barna kihagyott egy büntetőt. Érdemes kiemelni, hogy a Szászrégeni Lendület ősszel Csíkszeredában 2-0-ra verte Ilyés Róbertéket a 3. ligában (mindkét csapat az 5. csoportban szerepel), a szombati játék láttán viszont kijelenthető, hogy az FK jó úton halad, a tavaszi rajtra már egy nagyon ütőképes alakulattá válhat a csíki gárda. Eredmény és gólszerzők: FK Csíkszereda – Szászrégeni Lendület 4–0 (2–0); Györgyi Arthur 2, Bajkó Barna és Csűrös Attila.  Az FK kezdőcsapata: Dávid Norbert – Majzik Adrián, Székely Ervin, Claudiu Gâlia, Czimbalmos Zalán, Ilyés Róbert, Sárközi Norbert, Györgyi Arthur, Bajkó Barna, Alin Pădurariu, Teut Arthur. A második félidőben játszott még: Laurențiu Husar, Pataki Zalán, Csűrös Attila, Kovács Botond, Szöllősi Márton, Tankó Előd, Vízi Tamás, Pál Örs és Octavian Moldovan. [video width="480" height="360" mp4="http://fkcsikszereda.ro/wp-content/uploads/2016/02/felkeszules_2016februar_fk_regen.mp4"][/video] Az FK Csíkszeredának ez volt az ötödik felkészülési mérkőzése, korábban a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSC és a Brassói FC csapatától 2–0-ás, a Tatrangi FC-től és az Arad megyei Borossebesi Național FC együttesétől pedig 2–1-es vereséget szenvedtek. Szerdán 18 órától az udvarhelyi 3. ligás csapattal játszanak felkészítőt Székelyudvarhelyen.