Magyari góljaival nyertünk Tordán

Magyari Szilárd duplájával nyert az FK Csíkszereda a harmadosztályú bajnokság hetedik fordulójában Tordán.

A fehér-feketében játszó csíkiak nem játszottak túl jól az első félidőben és Tordának két komolyabb helyzete is adódott, szerencsénkre mindkét esetben a labda elkerülte a kaput. A 21. percben Nagy Zsolt saját térfeléről megindulva felvezette a labdát a jobboldalon, beadását Magyari Szilárd értékesítette: 1-0.

43138803_570324850091723_7154008964886167552_n

A folytatásban az FK igyekezett minél távolabb tartani a labdát saját kapujától és a 40. percben Györgyi Arthur próbálkozott a góllövéssel, de a szabadrúgásból elvégzett lövése mellé ment.

43158548_299188787474910_5291224924977889280_n

Szünet után úgy tűnt, hogy Torda nagyobb lendülettel veti bele magát a mérkőzésbe, Bordásnak kétszer is mentenie kellett. A folytatásban összeszedte magát az FK és Eder González kétszer is betalálhatott volna, először az 58. percben lövése kevéssel megy fölé, három perccel később pedig a tordaiak kapusába rúgja a labdát.

A 85. percben aztán az FK beállítja a végeredményt, a csereként beálló Antal Barna remekül fut el a jobbszélen, beadását Magyari fejeli be: 2-0!

A hátramaradt néhány percben egyik féltől sem láthattunk komolyabb megmozdulást, a csíkiak tartották az eredményt, Torda pedig feladta a harcot.

Tordai Sticla Ariesul - FK Csíkszereda 0:2 (0:1)

Gólszerző: Magyari Szilárd (21. és 85.)

FK Csíkszereda: Bordás - Majzik, Mitra, Kovács, Veres, Fabio, Eder, Pál (Berde 80.), Györgyi (Csegőldi 76.), Magyari (Barta 89.), Nagy (Antal 66.).

A mérkőzés összefoglalóját ide kattintva nézheti vissza.