Megnyerték csoportjukat!

Az U17-es republikánus bajnokság 9-es számú csoportját az FK Csíkszereda U17-es csapata nyerte! Valentin Suciu és Keszler Áron együttesének mérlege: 13 győzelem, két döntetlen és egy vereség, 85 rúgott és mindössze öt kapott gól! Akadémiai csapatunk az utolsó fordulóban a nagybányai FC Kiss 2015 otthonában lépett pályára és nehéz körülmények között is nyerni tudott. FC Kiss 2015 Nagybánya U17 - U17 FK Csíkszereda 0:1 (0:1) Gólszerző: Simó. FK Csíkszereda U17: Dombrádi - Partene, Rácz, Badi, Szabó - Incze, Kővári, Máthis - Bencze, Kurkó, Simó. Játszott még: Suciu, Szfárli, Fülöp és Tóth. 31911351_10216319199242738_751729223667810304_n Valentin Suciu vezetőedző nyilatkozata:

"Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, de ennek ellenére hamar megszereztük a vezetést. Sajnos nagyon rossz és kicsi pályán játszottunk, emiatt az első félidőben több gólt nem is tudtunk rúgni, így nehéz helyzetbe kerültünk. Szünet után viszont rúgtunk még két gólt, de egyiket lesre hivatkozva nem adták meg, a másiknál pedig a játékvezető úgy ítélte meg, hogy a labda nem ment át a vonalon. Az ellenfél jó harcias volt és a nagy meleg miatt a fiúkat kifacsarták és a végére nagyon elfogytunk. Tartottam egy kicsit a sárgalapoktól is, mert nagyon összegyűltek, de örülök, hogy a fiúk tudtak koncentrálni és nem mentek bele az ellenfél provokációjába! Elvileg megvan az elődöntő, de meg kell várni a hivatalos eredményeket is, hétfőn lesz gyűlés a Szövetségnél és akkor döntenek mindenről, helyszínről, ellenfélről, stb."