Megyei bajnok az U15-ös csapat

Két fordulóval a bajnokság vége előtt eldőlt, hogy megyei bajnok lett az FK Csíkszereda U15-ös csapata. A Burus Csaba által felkészített U15-ös gárda a megyei bajnokság 13. fordulójában a Lövétei Pro SE vendége volt. A mérkőzés végkimenetele nem volt kérdéses. A két csapat közötti különbség kijött. A csíki csapat már a szünetben 3–0-ra vezetett. Ezt pedig a második félidőre megduplázta az FK. A három pontnak köszönhetően eldőlt, hogy a hátralevő utolsó két mérkőzés eredményeitől függetlenül az FK Csíkszereda megyei bajnok lett. Az eddigi 12 mérkőzés során mindegyiket megnyerte a csapat. Az FK az utolsó két fordulóban az FC Székelyudvarhely, illetve a Bardóci SE ellen lép pályára, mindkettő ellen hazai környezetben. Eredmény Lövétei Pro SE – FK Csíkszereda 0–6 (0–3) Gólszerzők: Bara László 2, Becze Hunor, Magdalina Cristian, Gedő József, Marucza Csanád 1-1. Az FK felállítása: Incze Zsolt – Duka Zsolt, Circa Dragos, Csíszer Balázs, Becze Hunor, Bratu Patric, Bartha Norbert, Magdalina Cristian, Bara László, Gedő József, Chiriac Eduard. Játszott még: Czári Arnold, Marucza Csanád, Salló Attila, Méhes Endre, Palistan Róbert.