Nemzetközi tornán az U19

Hat ország, nyolc csapatának részvételével zajlik az U19-es korosztály számára rendezett MOL Kukkonia kupa Dunaszerdahelyen.

A harmadik alkalommal megszervezett nemzetközi ifitornán részt vesz a bécsi Austria, a cseh Sigma Olomouc, a pozsonyi Slovan, a délvidéki Eszék (Osijek), a magyarországi Pécs és Videoton, a házigazda DAC, valamint az FK Csíkszereda. A küzdelmek három napon át zajlanak és a mérkőzések 2x35 percesek, 10 perces szünettel.

Az FK Csíkszereda U19-es csapata a bécsi Austria, az FC DAC és a Pécsi MFC együttesével került egy csoportba. A mieink, Pécs ellen kezdtek és Becze révén megszereztük a vezetést, az MFC-nek sikerült az egyenlítés, de Bara góljával sikerült eldönteni a találkozót!

FK Csíkszereda - Pécsi MFC 2:1

Gólszerzők: Becze, Bara és Bálint.

Holnap (pénteken) a bécsi Austria következik, majd a házigazda FC DAC csapata.