Szebeni skalpok begyűjtve

Első alkalommal történt meg az idei szezonban, hogy az országos ifjúsági bajnokságban mind a két korosztályos csapat győzni tudjon a hétvégén. Az áldozat pedig a Nagyszebeni Jövő együttese volt, amelyet ráadásul idegenben győztek le a csíkiak. Az U18-as csapat a félidőben még hátrányban volt a szebeniek ellen vívott összecsapáson, amely a korosztályos bajnokság hetedik fordulójába számított. A fordulást követően viszont két alkalommal is megzörögtették a hazaiak hálóját a csíkiak és a maguk javára fordították a mérkőzés végeredményét. Az U16-os csapat már nem játszott ilyen „fordulatos” mérkőzést, hiszen az első félidő végére már megnyugtató kétgólos előnyre tettek szert. És hogy ne legyen kérdés a győztes kiléte, arról is gondoskodtak megszerezve a harmadik találatot. U18 Nagyszebeni Jövő – FK Csíkszereda 2–3 (2–1) Az FK gólszerzői: Czimbalmos Zalán 2 és Antal Hunor. U16 Nagyszebeni Jövő – FK Csíkszereda 0–3 (0–2) Gólszerzők: Balázsi Attila 2 és Sebastian Silion.