Szoros meccs Tatranggal

Lejátszotta második felkészülési mérkőzését az FK Csíkszereda labdarúgó csapata, amely ellenfele ezúttal a második ligás Tatrangi Egyesülés volt. Az Ilyés Róbert és Albu László edzőpáros által dirigált csapatnak a múlt heti – Kézdivásárhelyen játszották – Sepsiszentgyörgyi OSK ellen elszenvedett 3–1-es (Bajkó volt a gólszerző) vereséget követően ez volt a második mérkőzése az új felállásban. A csíki csapat egyre jobban játékba lendül, hiszen ezúttal már jóval határozottabban játszott nevesebb ellenfele ellen. A találkozó első félidejében nem született találat. Nem úgy a másodikban. Hét perc alatt három gól is született. Az 50. percben Elek Róbert remek találatával a vendégek szereztek vezetést. Az előnyt sokáig nem tudták tartani a második ligások. Bajkó Barna szépített az 55. percben büntetőből. Alig két percre rá a vendégek újból visszavették a vezetést és egy szögletet követően Liviu Niculae lőtt hatalmas gólt bő 20 méterről. FK Csíkszereda – Tatrangi Egyesülés 1–2 (0–0) Gól: Bajkó Barna (55. - büntetőből), illetve Elek Róbert (50.) és Liviu Nicolae (57.). Csíkszereda: Husar – Majzik, Székely, Lőrincz, Tóth – Gliga, Csűrös, Tankó Előd, Kiss Szabolcs – Bajkó, Gergely. Játszott még: Demsa (kapus), Fodor, Măgirescu, Gál, Kovács, Kicsi, Szőcs. Edző: Ilyés Róbert és Albu László. Tatrang: Stamatin – Vlăsceanu, Fórika, Șerban, Poenaru – Sorin Marin, Cristea, Alexandru Neculai, Marcăș – Liviu Nicolaie, Elek. Játszott még: Niczuly, Dănălache (kapusok), Kis Pál, Istrofor, Iaru, Antal, Pricop, Antoche, Petra, Tatarciuc és Brujan. Edző: Daniel Bona.