Továbbjutás a kupában

Vasárnap délután rendezték a Románia-kupa megyei szakaszának harmadik fordulóját, amelyben az FK Csíkszereda felnőtt csapata a Csík Körzeti bajnokságban szereplő Tusnádfürdői Fiatalság vendége volt. Az Ilyés Róbert edző-játékos által felkészített csíki csapat számára nem okozott gondot a tusnádfürdői csapat legyőzése. A félidőben már kilenc volt a két csapat között, míg a végére 12 lett. Románia-kupa, 3. forduló Tusnádfürdői Fiatalság – FK Csíkszereda 0–12 (0–9) Gól: Bajkó Barna 4, Gergely Tibor 2, Ilyés Róbert, Bogițoi Ionel, Șaim Viorel, Homoș Paul, Sándor Levente és Szőcs László 1-1. Ötgólos győzelem nyitásként Elkezdte a tavaszi idényt az FK Csíkszereda U12-es csapata is. Az Albu László által irányított gyerekcsapat a Csíkkarcfalvi Hargita vendége volt. Az FK-nak, akárcsak hazai környezetben, nem okozott gondot a győzelem megszerzése. A csapat sima ötgólos sikert aratott. Csíkkarcfalvi Hargita – FK Csíkszereda 0–5 (0–2) Gól: Bîrnoagă Octavian 2, Antal Anita, Ferencz Róbert és Incze Huba 1-1.