Továbbra is első helyen

Fontos győzelmet aratott az FK Csíkszereda U17-es csapata, mely a három pontnak köszönhetően őrzi első helyét a Nyugati csoportban.

Bajkó Barna együttese Precup góljával már a 11. percben vezetést szerzett, majd Omar kettőre növelte az előnyt. Szemben az U19-es temesvári csapattal, a fiatalabbak sokkal jobban álltak a pályán. Szünet után a vendégek a 61. percben szépítenek és feljönnek egy gólra. A végjáték izgalmasra sikeredett előbb Sándor Raul találatával ismét két gólra nő a mieink előnye, de a bánságiak egy percre rá újból betalálnak Lukács kapujába. Fiataljaink az utolsó percekben okosan játszottak és itthon tartották a pontokat.

U17-es Elitliga, Nyugati csoport, 15. forduló: FK Csíkszereda - LPS Banatul Temesvár 3:2 (2:0)

Gólszerzők: Precup (11.), El-Sawy (38.), Sándor (86.).

Sárgalap: Bóni (56.).

FK Csíkszereda U17: Lukács - Precup (Bota 46.), Simon, Miklós, Bârsan - Bóni, Nagy (Dusinszki 73.) El-Sawy - Sándor (Dobrean 88.), Sebestyén(Musca 73.), Csáki (Varga 88.).