Túl az első felkészülési meccsen

Pénteken délután lejátszotta első téli felkészülési mérkőzését az FK Csíkszereda 3. ligás csapata. A csíki fiuk a szintén harmadosztályú Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSC-t fogadták, a mérkőzés a sepsiszentgyörgyiek két gólos győzelmével ért véget. A találkozón most először irányította Lengyel Roland vezetőedző a csíkiakat. A csapatok kétszer 45 perces edzőmeccsére sokan kilátogattak a csíkszeredai Márton Áron és Segítő Mária gimnáziumok mögötti műgyepes pályára, így láthatták az alakulathoz fél év távollét után visszaigazolt csatárt, Bajkó Barnát, aki épp volt csapata ellen lépet pályára. Eredmény: FK Csíkszereda – Sepsi OSK 0-2 Az ifjúságiak is fociznak Január 23-án az U17-es alakulat, Dusinszki Zoltán edző csapata is lejátssza első felkészülési meccsét Marosvásárhelyen az ASA korosztályos alakulata ellen. A fényképet Veres Nándor készítette.