U13 | Bronzérem a kolozsvári Elit Cup-on

Harmadik helyezést ért el a kolozsvári Elit Cup elnevezésű tornán klubunk U13-as korosztályos csapata

Az elmúlt hét végén szervezték meg Kolozsváron az Elit Cup elnevezésű utánpótlás tornát az U13-as korosztály (2010-es születésűek) részére. A nagypályás mérkőzéseken nyolc csapat lépett pályára. A mezőnyt két négyes csoportba sorsolták. Az FK fiataljai, két győzelem mellett egy vereséggel, a második helyen jutottak a legjobb négy közé.

Az elődöntőben az Universitatea Craiova ellen 2–0-s vereséget szenvedtek Bokor Zoltán és Kurkó Márk tanítványai. A kisdöntőben sikerült javítani. A Brassói Kids Tâmpa elleni bronzmeccsen 2–2 után büntetőkkel sikerült nyerni és megszerezni a harmadik helyet.

A 3–4 helyért:

FK Csíkszereda – Tampa Brassó 2–2 (büntetők után 3–2)
Az FK gólszerzői: Györffy Bence, Bíró Botond

A Kolozsváron szereplő csapat: Kajtár András, Lukács Gergő, Keresztes Tamás, Máthé Szabolcs, Szávuly Balázs, Szatmáry Gergő, Hella-Fehér Dániel, Antal Csanád, László Ede, Lukács Bence, Bíró Botond, Ambrus Lukács, Fülöp Ákos, Fazakas Gellért (Szováta), Győrffy Bence (SZFC), Lengyel Sándor (Marosvásárhelyi SE)  Edzők: Bokor Zoltán és Kurkó Márk