Újabb felkészülési találkozó

Székelyudvarhelyen játszott felkészülési találkozót szerda este az FK Csíkszereda 3. ligás alakulata a szintén 3. ligás Nagyszebeni FC Hermannstadt ellen: a meccset 4-0 arányban a szebeniek nyerték. Igencsak tartalékos csapattal utazott Székelyudvarhelyre Lengyel Roland vezetőedző, az alapcsapat gerince ugyanis hiányzott: Ilyés Róbert, Bajkó Barna, Lőrincz József és Csürös Attila a székely válogatottal Magyarországon focizott. Helyettük több ifjúsági játékost hívott fel az edző, így a találkozón az első és a második játékrészben is 6-6 ifjúsági játékos lépett pályára az FK színeiben. Az első félidőben már eldőlt a találkozó sorsa, hiszen a nagyszebeniek három gólt rúgtak; a második félidőre még egy gól jutott. Eredmény, felkészülési találkozó: FK Csíkszereda –  FC Hermannstadt 0-4 (0-3). A tervek szerint az FK Csíkszereda jövő héten újabb barátságos mérkőzést játszik, akkor a Régeni FC lesz az ellenfél. A 3. liga 2016-17-es idénye szeptember 3-án kezdődik, az FK ellenfele még nem ismert. A fénykép forrása: Székelyhon.ro, Pál Árpád