Újabb győzelmet arattak

Harmadik meccsét is megnyerte Bajkó Barna edző csapata, az FK Csíkszereda U15-ös alakulata a megyei bajnokságban. Hab a tortán, hogy rangadót nyertek a fiuk.

Szombaton délelőtt játszották a Székelyudvarhelyi FC elleni derbit a megyei bajnokság harmadik fordulójában. A csíki gyerekek két győztes bajnoki forduló után találkoztak az igazi ellenféllel, az udvarhelyi gárdával, amelyet 2-0-ra legyőztek, így továbbra is száz százalékosak a pontvadászatban. Jól kezdődött a találkozó, hiszen Szondi Botond már a 2. percben betalált, majd a 27. percben Fülöp Dávid volt eredményes. A negyedik fordulóban Szentegyházára utaznak a csíkiak.

Eredmény, megyei bajnokság, 3. forduló: FK Csíkszereda U15 – SZFC U 15 2-0. Gólszerzők: Szondi Botond és Fülöp Dávid.