Vereség a felkészülési meccsen

Az FK Csíkszereda a szintén 3. ligás borossebesi együttest (Arad megye) fogadta szerda délután, amelytől 3–2-es vereséget szenvedett.

Az FK Csíkszeredának ez volt a negyedik felkészülési mérkőzése, korábban a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSC és a Brassói FC csapatától 2–0-ás, a Tatrangi FC-től pedig 2–1-es vereséget szenvedtek. A csíkiak szombaton délben 12 órától újabb barátságos mérkőzést játszanak, a Szászrégeni Lendület csapatát fogadják.

A szerdai eredmény és a gólszerzők: FK Csíkszereda – Borossebesi Național FC 2–3 (1–0). Az FK gólszerzői: Bajkó Barna (12. perc, büntetőből) és Teut Arthur (65.).

Az FK kezdőcsapata: Dávid Norbert – Majzik Adrián, Székely Ervin, Lőrincz József, Czimbalmos Zalán, Ilyés Róbert, Sárközi Norbert (Magyarországról érkezett próbajátékra), Györgyi Arthur, Bajkó Barna, Alin Pădurariu, Pataki Zalán. A második félidőben játszott még: Laurențiu Husar, Claudiu Gâlia, Csűrös Attila, Kovács Botond, Szöllősi Márton, Tankó Előd, Vízi Tamás, Pál Örs, Teut Arthur és Octavian Moldovan.