Az ifik legyőzték az OSK-t

Székelyföldi rangadót rendeztek az országos ifjúsági labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában: az FK Csíkszereda U18-as és U16-os csapatai a Sepsiszentgyörgyi OSK korosztályos együtteseit fogadták. A csíkiak itthon tudták tartani a három pontot, és két rosszul sikerült fordulót követően visszatértek a győztes útra. Elsőre az U18-as csapatok léptek pályára. A találkozó végig hazai fölényben zajlott, ám hiába jöttek a helyzetek a gól csak nem akart jönni. A győztes találtot végül Szöllősi Márton szerezte meg az összecsapás hajrájában. A kisebbeknél már nem volt ekkora gond a gólszerzés. A két csapat közti különbség nemcsak az FK fölényében jelentkezett, hanem a gólokban is. Félidőre kettő volt a két csapat között. A térfélcserét követően az FK megduplázta előnyét, amelyre csak egy vendég válasz érkezett. Az ifjúságiak után pénteken, október 31-én, 15 órától a felnőttek is összemérik erejüket a harmadik liga 10. fordulójában. U18-as korosztály FK Csíkszereda – Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK 1–0 (0–0) Gólszerző: Szöllősi Márton. U16-os korosztály FK Csíkszereda – Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK 4–1 (2–0) Az FK gólszerzői: Sebastian Silion, Pál Szabolcs, Cosmin Banu és Szilveszter Csongor.