Döntetlen a Vasas ellen

Hátrányból állt fel az FK Csíkszereda U15-ös lánycsapata a Vasas Femina elleni rangadón és itthon tartott egy pontot.

A Portik Helga és Szőcs Renáta által felkészített lányok 2x35 percet játszanak és a tegnapi meccset egy kicsit meglepődve kezdték, ezt az ellenfél ki is használta, már a 10. percben a Vasas vezetett. Szünetig szép lassan a mieink is belejöttek a játékba és a második félidőben még keményebben harcoltak a lányok. Ennek meg is lett az eredménye, mert az 55. percben sikerült egyenlíteni, sőt a végjátékban két kapufát is rúgtak a piros-feketék, de több gólra már nem futotta. Holnap délben a Sepsi OSK lesz az ellenfél.

U15-ös lány országos bajnokság, 2. forduló: FK Csíkszereda - Székelyudvarhelyi Vasas Femina 1:1 (0:1)

Gólszerző: Creangă Ana (55.).

FK Csíkszereda: Balog Boglárka (kapus), Creangă Ana, Florariu Daria, Banea Bianca, Incze Brigitta, Szőke Eszter, Szabó Edina, Lőrincz Kitti, Moldován Viola, Erös Teodora, Serbán Beáta. Cserék: Tănase Dorina, Bodor Anita, Daradics Boglárka, Buruiana Andreea. Még a csapat tagjai: Bănceanu Emese, Cseke Melánia, Baricz Katinka, Kencse Johanna és Majla Dorka. Edzők: Portik Helga és Szőcs Renáta.