Elmaradt a pontszerzés

A nyolcadik forduló mérkőzéseivel folytatódott az országos ifjúsági labdarúgó-bajnokság. Az FK Csíkszereda korosztályos csapatai ezúttal a Brassói FC-t látták vendégül. Az U18-as csapat két alkalommal is vezetni tudott az első félidőben a Cenk alatti gárdával szemben, ám a vendégek mindannyiszor egyenlítettek. A második félidőre a hazai csapat elfáradt. A sérülésekből visszatérő játékosok nem bírták már a tempót. Ez végül három bekapott gólt eredményezett. Az U16-os csapat négy sikeres forduló után szenvedett vereséget. A csapat csupán a második félidő első 30 percében játszotta azt a játékot, amelyet a trénerek is elvártak volna. Ez pedig nem volt elegendő a masszívan védekező vendégcsapat ellen, akik már az első félidőben betaláltak. U18 FK Csíkszereda – Brassói FC 2–5 (2–2) A hazai csapat gólszerzői: Veres Alpár és Czimbalmos Zalán U16 FK Csíkszereda – Brassói FC 0–1 (0–1)