Események | Nagyszebenben szerepelt U9-es csapatunk

Nagyszebenben szerepelt U9-es csapatunk az elmúlt hétvégén a "Toți pentru 1." elnevezésű utánpótlás-tornán. A találkozók nagy részében megfelelő teljesítményt nyújtottak a fiatalok, ám a helyzetkihasználással hadilábon álltak.

A hétvégi tornát Bucsi Balázs Károly vezetőedző értékelte honlapunknak.

"Eddigi edzői pályafutásom legszínvonalasabb tornáján vettünk részt, ahol a 16 csapat közül talán egy volt, amely gyengébb játékerőt képviselt. Összesen hat mérkőzést (2x20 perces játékidővel) játszottunk. Az első mérkőzés első-, illetve az utolsó mérkőzés második játékrészét leszámítva, jól játszott a csapatom, viszont a helyzetkihasználásunk katasztrofális volt. Sajnos a csoportból nem jutottunk a legjobb nyolc közé, így a folytatásban már nem a helyezésen, az eredményen volt a hangsúly, hanem a játékon. Végül csak a 14. helyen végeztünk, de elsők lettünk a kapufát eltalált lövések számában.

Úgy gondolom, hogy az 5-8. helyezések valamelyike lett volna reális számunkra, viszont a fizikum, az erő, a gyorsaság nagyon fontos tényezők, amelyekben minden csapattal szemben hátrányban voltunk. Összességében az eredményekkel nem vagyok elégedett, a játékkal, a küzdeni akarással igen, viszont ez nem jelenti azt, hogy egyesektől nem várok el többet".

FK – Szebeni Tigrisek 2–5
A résztvevő csapat névsora: Bilibók Csanád, Parajdi Zsombor, Cseke Márton, Izsák Áron, Mihály Ádám, Vrencean Kristóf, Bâlbâe Krisztián, Tóth Krisztián, Percze Mihály és Bodor Dávid Vezetőedző: Bucsi Balázs Károly