Fenerbahce - FK 2:0 (1:0)

Ráduly Róbert Kálmán helyszíni, képes beszámolója.

Megérkeztünk a Fener magaslati bázisra. A kapunál mintegy ezer helyi szurkoló várakozott.

A kezdőcsapat elkezd melegíteni. Játékosaink és a török fanatikusok tapssal üdvözlik egymást.
Fiaink a Fenerbahce ellen: 33. Gyenge - 8. Takács, 5. Kelemen, 4. Veregut, 96. Grabež - 13. Csürös (csk), 26. Bara - 22. Ivanovici, 10. Jebari, 99. Gál-Andrezly - 24. Krasnauskas.

A kerítés mellett egyre növekszik a tömeg, a bázison belül fokozódik az izgalom. Már csak tíz perc a kezdésig.

házigazda is készülődik. Szalai biztosan nem játszik, de Özil talán pályára léphet.

Igen. Itt a Fenerbahce csapata.

Kezdés előtt.

A kezdőcsapatunk.

8. Perc. Bal oldali szabadrúgást csavar felső lécre Jose Sosa.

11. Perc. Az első szöglet Gyenge kezében pihen el.

28. Perc Gyenge tolja fölé Kemal Ademi lövését. Nagy védés volt. Két perc múlva már ő is tehetetlen, Mame Thiam megpattanó lövése utat talál a hálóba. Fenerbahce - FK 1:0.

A gólt követő percekben ismét Gyenge védett nagyot, de a túloldalon Özer is keményen dolgozott. Fiaink bátran, ötletesen és helyenként tetszetősen futballoztak, de továbbra is a hazai oldal maradt kezdeményezőbb. A félidő FK támadással zárult.

Az utolsó félórára teljes cserét tervezünk. A végjátékra készülő FK játékosok szünetben a bázisra beengedett gyerekek előtt melegítenek. Szerencsés felek.

Hármas csere szünetben. Rybánsky, Rotár és Bujdosó a pályán, Gyenge, Krasnaskas és Jebari a padon.

56. perc: Özil lesről elegáns mozdulattal talál be.

Szalai ma csak néző, de Attila a pályán. Csürös Attila.

Készül a tömeges frissítés.

Zajlik a csere. 60 perc után, egy oda.

Csíkiak egymás között. Hodgyai Rotart, Szondi Bujdosót váltja a 78. percben. Közben Serdar Aziz befejel egy jobboldali szögletet: Fenerbahce - FK 2-0.

A második hazai gól szerzője, Serdar Aziz.

Csíkiak egymás között: Gyenge és Csürös. A kapus és a kapitány.

77. perc FK szöglet. Kifejelik.

83. perc: Még egy kapufa. Dursur fejjel találja el a bal oldalit.

90. perc: Ezt Dursun nem találta el jól.

A házigazdák kitettek magukért. Az alkalomra külön mezt csináltattak. Köszönjük szépen. Tesekür ederim.

Attilák egymás közt. Végeredmény: Fenerbahce - FK Csíkszereda 2-0 (1-0).