Három pont a tengerről

Konstancáról is elhozta a pontokat női csapatunk, amely sorozatban negyedik győzelmét aratta.

Albu László együttese összességében véve uralta a játékot, az első félidőben három ziccert is kihagytak a lányok, szünet után pedig a gólon kívül még kétszer volt esély a gólszerzésre. A sikernek köszönhetően az FK továbbra is első helyen áll, sőt ez volt a negyedik meccs kapott gól nélkül. A lányok legközelebb október 24-én Slobozián lépnek pályára, mert a Vasas Femina elleni találkozót novemberre halasztották.

Női Liga 2., Első csoport, 4. forduló: Selena Konstanca - FK Csíkszereda 0:1 (0:0)

Gólszerző: Balázs Eszter (71.)

FK Csíkszereda: Salamon Szidónia, Albu Erika, Berkeczi Emőke, Bartalis Barbara, Szentes Szabina, Antal Anita, Nyéki Anna (Kristály Franciska 86.), Kristó Laura, Györgypál Edina, Györgyicze Réka (Simon Mónika 60.), Balázs Eszter.