Kilencet rúgtak Szebennek

Zsinórban harmadik nagyarányú győzelmét aratta U16-os csapatunk az Elit Ligában.

Kurucsai Milán legényei ezúttal is kapott gól nélkül hozták le a meccset, ami figyelemre méltó, hisz három fordulót követően még egy gólt sem kaptak, ezzel szemben huszonkét gólt rúgtak mostanáig. Nagyszebenben ezúttal az Interstar FC volt az ellenfél, de akárcsak a Hermannstadt, vagy Alma SK, ők se voltak egy súlycsoportban a mieinkkel. Legkisebb akadémistáink már az első félidőben eldöntötték a meccset, de a második játékrészben is szinte ugyanannyi gólt rúgtak, mint az elsőben. A következő fordulóban Radnót lesz az ellenfél.

U16-os Elit Liga, 6. csoport, 3. forduló: Nagyszebeni Interstar FC - FK Csíkszereda 0:9 (0:5)

Gólszerzők: Bákai (10.), Orbán (15., 43., 70., 75.), Balogh (21., 50.), Buza (28.), Colceriu (32.).

FK Csíkszereda: Simon - Colceriu, Vajda, Csedő, Tamás, Balogh, Lőrincz (Tőkés 55.), Buza (Fazakas 45.), Bákai (Keresztes 45.), Orbán, Karácsony (Ambrus 36.).

Nagyszebeni Interstar FC: Berța - Stroia, Cosma, Drăghescu, Gliga, Soare, Sularea, Bârză, Duțu, Vlad, Veștemean.