Elitliga U14 | Magabiztos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Háromgólos különbséggel múlta felül U14-es, elitligás csapatunk a Karácsonkői Sportiskola együttesét a bajnokság tavaszi nyitányán.

Első mérkőzését játszotta legfiatalabb akadémiai csapatunk szombaton. Fazakas Tibor együttesének nem okozott gondot a Karácsonkői Sportiskola fiataljainak fölölmúlása. Az első félidő hazai tüzijátékkal kezdődött a vendégek kapuja előtt és a továbbiakban is hasonlóan alakult a játék képe. Sorra dolgozták ki a piros-fekete fiatalok a gólszerzési lehetőségeket, amelyekből egyet sikerült kihasználni az első játékrészben. Jánosi Zsolt a 25. percben jobb odlali beadás után nagy erővel lőtt a léc alá (1–0).

A második félidőt kapufával indítottuk, majd az 50. percben Jánoska Krisztián kihagyott büntetőjét jegyezhettük fel. Egy órányi játékot követően Ambrus Lukács bal oldali, a tizenhatos vonaláról elvégzett szabadrúgása talált utat a hosszú felső sarokba (2–0). A pontot az i-re Orbán Hunor tette fel a 62. percben, miután Bajkó Miklós remek hosszú keresztlabdáját a hosszú (jobb) alsó sarokba helyezte (3–0).