Gólnélküli döntetlen

Lejátszotta második felkészülési meccsét a második ligára készülő csapatunk.

A helyszín ezúttal is a Vidombák melletti Campo Verde sportközpont, az ellenfél pedig az első ligás Chindia Târgoviște gárdája volt. A kánikulában zajló küzdelmes mérkőzés első félidejének legnagyobb helyzete Hodgyai nevéhez fűződik. A második játékrészben a 60. percig aktívabbak voltunk és többet birtokoltuk a labdát, de az ellenfél sorcseréjét követően kiegyenlítődött a küzdelem. A második félidőben Pintér állt legközelebb a gólhoz, míg az ellenfél egyetlen kapuralövése Popa nevéhez fűződik. Összességében elmondhatjuk, hogy veszélyesebbek voltunk és csapatunk a Chindia szakvezetése szerint is jó benyomást keltett.

Felkészülési meccs (helyszín Vidombák): FK Csíkszereda - Chindia Târgoviște 0:0 (0:0)

FK Csíkszereda I. félidő: Gyenge - Takács, Gergely, Apró, Grabez, Kovács, Jebari, Hernando, Mészáros, Schieb (Bujdosó 30.), Hodgyai.

II. félidő: Rybánsky - Csürös, Kelemen, Vereguț, Ivanovici, Pintér, Szondi, Bara, Gál Andrezly, Rotar, Krusnauskas.

Chindia Târgoviște: Cabuz - Martac (Dinu M. 60.), Celea (Negut 60.), Ionita (Popa 60.), Roumpoullaku (Corbu 60.), Suciu (Iacob 60.), Kocic (Capusa 60.), Atanase (Dinu C. 60.), Zanfir (Serban 60.), Matis, Cerchez.